Nasza wizja

Czy wiesz, ile obecnie prowadzonych i aktualnych castingów do filmów, seriali czy reklam? Czy wiesz, że wiele agencji castingowych czeka specjalnie na Ciebie? Chcemy pomóc Ci zdobyć wymarzoną rolę i rozpocząć karierę w show-biznesie. Nie wierzysz, jakie to proste? Sprawdź nas!

Aktualne castingi do filmów na wyciągnięcie ręki

Zawód aktora nie jest prosty. Jednym z nieodłącznych jego elementów jest branie udziału w castingach dla dorosłych. Każdy tak kiedyś zaczynał – nawet największe i cenione gwiazdy. Chcesz do nich dołączyć? Zaistnieć w telewizji czy Internecie? Być rozpoznawanym na ulicy? Z nami to możliwe. Koniec z przeglądaniem tysięcy stron i czasochłonnym wyszukiwaniem odpowiednich ofert. U nas znajdziesz aktualne castingi do filmów, reklam czy paradokumentów za pomocą jednego kliknięcia myszą. Znalezienie swojej roli jeszcze nigdy nie było tak proste. Gromadzimy oferty od setek agencji castingowych w całym kraju. Już nigdy nie przegapisz interesującego Cię - castingu do reklamy czy serialu. Wejdź na nasz serwis i znajdź swoją rolę!

Nasza wizja nowoczesnego show-biznesu

Nasz serwis prowadzimy dla osób, które chcą zaistnieć w show-biznesie:

  • aktorów,
  • statystów,
  • tancerzy,
  • modeli.

Wierzymy, że każdy może odnieść sukces i chcemy Ci w tym pomóc. Codziennie publikujemy dziesiątki nowych ogłoszeń o aktualnych castingach do filmów czy reklam. Pomagamy znaleźć odpowiednią agencję castingową i postawić pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Chcemy Ci pokazać, jak proste może być otrzymanie pierwszej roli. Udowadniamy, że każdy może stać się gwiazdą. Musisz jedynie śledzić nasz serwis! Skorzystaj z naszych wskazówek i ćwiczeń aktorskich, by zachwycić wszystkich łowców talentów. Załóż profil w naszym serwisie, opisz siebie, swoje moce strony i cechy charakterystyczne, które Cię wyróżnią z setek innych osób. Uzupełnij swój profil o ciekawe zdjęcia czy filmiki. Zaprezentuj siebie z jak najlepszej strony i daj się poznać innym. Starannie utworzony profil pomoże łowcom talentów odszukać Ciebie, czy nawiązać ciekawe kontakty.

Jesteśmy również serwisem dla agencji castingowych

Staramy się pomóc obu stronom branży filmowej. W naszym serwisie mogą ogłaszać się agencje castingowe, które poszukują artystów do produkcji najróżniejszych rodzajów. Dzięki temu znacząco zwiększa się liczba chętnych do udziału w aktualnym castingu do filmu czy reklamy, a więc istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz idealną osobę. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze na reklamę. Zgłoś się do nas i powiedz, kogo potrzebujesz, a gwarantujemy, że Twoja agencja castingowa znajdzie z naszą pomocą przyszłą gwiazdę show-biznesu.

To pierwszy taki w Polsce innowacyjny serwis, który łączy ze sobą agencje castingowe i młodych artystów z całego kraju. Branża medialna wcale nie musi być skomplikowana. Odwiedź nas i sprawdź, jakie aktualne castingi do filmów są prowadzone w Twoim miejscu zamieszkania. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi wskazówkami, jak zostać aktorem.