Centrum szkoleniowe

Zawód aktora polega na ciągłym kształceniu się i samodoskonaleniu swoich umiejętności. Nawet praca dla statysty wymaga pewnych kompetencji, które należy rozwijać. Jeśli więc interesują Cię castingi aktorskie i wiążesz swoją przyszłość z show-biznesem, zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego, w którym dowiesz się wszystkiego o byciu artystą scenicznym.

Castingi aktorskie to nie wszystko, czyli jak zostać aktorem

Najtrudniejszym jest otrzymać pierwszą pracę dla aktora. Wiele osób przez całe lata stara się zabłysnąć podczas castingów aktorskich i nie otrzymało do tej pory żadnej roli. To najlepszy sygnał, by zmienić coś w swoim życiu. Nie mówimy jednak o marzeniu zostania artystą, a o warsztacie swojej pracy. Specjalnie dla Ciebie prezentujemy poradnik, jak zostać aktorem. Nawet praca dla statysty może przynieść Ci bogate doświadczenie zawodowe. Dowiedz się, jak otrzymać rolę swojego życia i na co zwracają uwagę łowcy talentów podczas castingów aktorskich. Zastosuj się do naszych wskazówek, a już wkrótce otrzymasz swoją rolę życia.

Naucz się aktorstwa z nami!

Jeśli sądzisz, że konieczna jest profesjonalna szkoła aktorska, by zostać cenionym aktorem – to nie jest to prawdą. Wiele osób wykazuje naturalny talent obycia scenicznego. Czy jesteś jedną z nich? Przekonaj się o tym samodzielnie. Przejdź nasz samouczek ćwiczeń aktorskich, z którego dowiesz się, jak zauroczyć każdego podczas castingów aktorskich.


Znajdziesz w nim:

  • zasady prawidłowego oddychania,
  • ćwiczenia usprawniające mowę i dykcję,
  • gimnastykę mięśni twarzy i trening mimiki,
  • wskazówki, jak kontrolować emocje.

Nawet zaczynając pracę jako statysta, dobrze jest znać podstawy aktorstwa, które tu przedstawiamy. Stosuj się do naszych rad i wskazówek, a już wkrótce otrzymasz swoją pierwszą rolę.

Praca dla statysty i nie tylko – czyli co o aktorstwie mówią gwiazdy?

Kto wie więcej o byciu aktorem niż sami artyści sceniczni? Chcesz wiedzieć, jakie wskazówki mają dla Ciebie? Zgromadziliśmy dla Ciebie szereg porad, które pomogą Ci spełnić marzenia. Już nigdy więcej nie złapie Cię trema podczas castingu aktorskiego. Twoje role będą odgrywane perfekcyjnie. Dowiedz się, jak wykonywać pracę dla statysty, by przynosiła Ci niezbędne doświadczenie. Jak rozmawiać z łowcami talentów i agencjami medialnymi? O tym i o innych tematach aktorskiego tabu przeczytasz w naszym Centrum Szkoleniowym. Takich szczegółów pracy aktora nie poznasz w żadnej szkole. Serdecznie zapraszamy do również do zapoznania się z ogłoszeniami o castingach dorosłych i dzieci.